Nagrody

Możemy pochwalić się nagrodami, którymi zostaliśmy uhonorowani.
Docenił nas nie tylko rynek, ale co dla nas najcenniejsze – docenili nas Klienci.

Złoty Laur Klienta

Vivus.pl niezmiennie stawia na najwyższe standardy i rzetelność w obsłudze klienta. Dynamiczny rozwój idzie w parze z wysoką jakością usług. Rok w rok doceniają to klienci – w tym roku Vivus.pl otrzymał Grand Prix konkursu Laur Klienta, po raz kolejny potwierdzając najwyższą jakość usług.

Złoty Laur Klienta

Rok 2014 jest kolejnym, w którym zostaliśmy wyróżnieni za jakość świadczonych usług. Dzięki utrzymywaniu najwyższych standardów na każdym etapie procesu udzielania pożyczki, zyskujemy znaczącą liczbę poleceń i rekomendacji.

Złoty Laur Klienta

Zostaliśmy uhonorowani za zasady, których się trzymamy tj. najwyższy standard obsługi na każdym etapie działania. Dzięki temu nasi Klienci chętnie polecają nas swoim znajomym, rekomendują w Internecie i wracają po kolejne pożyczki.

Gwiazda Jakości Obsługi

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom spełniającym najwyższe standardy Obsługi Klienta oraz budzącym najwięcej pozytywnych emocji wśród Klientów, oferując najlepszą obsługę we własnej branży. Otrzymaliśmy już 2 nagrody – w latach 2014 i 2015.

Innowator Wprost

Nagroda dla najbardziej innowacyjnej firmy w Polsce w kategorii finanse.

Laur Klienta za Odkrycie 2013 roku

To nagroda dla marki, która w ciągu ostatniego roku pojawiła się na polskim rynku wyróżniając się innowacyjnością oraz ciesząc się uznaniem wśród odbiorców.

Kreator Miejsc Pracy

Nagroda Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej za wkład w tworzenie nowych miejsc pracy

Skrzydła KRD

Po czternastu miesiącach działania na polskim rynku, dołączyliśmy do grona firm, które wyznaczają standardy w zakresie etycznego działania i rzetelności w biznesie

Inwestor w Kapitał Ludzki

Wejście do grona najlepszych pracodawców w Polsce. Program realizowany pod patronatem: Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Najlepszy Partner w Biznesie

Doceniono nas przede wszystkim za świadczenie nowoczesnych i wygodnych usług finansowych, a także dynamiczny rozwój na polskim rynku. Otrzymując tę nagrodę, dołączyliśmy do czołowych polskich firm wytyczających standardy współpracy biznesowej.