Nagrody

Możemy pochwalić się nagrodami, którymi zostaliśmy uhonorowani.
Docenił nas nie tylko rynek, ale co dla nas najcenniejsze – docenili nas Klienci.

Great Place to Work

W dwunastej edycji badań Great Place To Work® w Polsce uczestniczyło 111 firm. 28 spośród nich zakwalifikowało się na listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2020 w tym Vivus Finance. To kolejne potwierdzenie, obok zdobytych w poprzednich latach: dwukrotnego odznaczenia Najlepszych Pracodawców i dwukrotnego tytułu Inwestor w Kapitał Ludzki, że wspólnie budujemy wyjątkową kulturę organizacyjną i miejsce pracy, w którym chcemy i lubimy być.

Aon Hewitt "Najlepsi pracodawcy"

Aon Best Employers to międzynarodowy program, który od ponad 15 lat wyłania firmy tworzące najbardziej angażujące miejsca pracy. To wyjątkowy ranking, bo tytuł zostaje przyznany wyłącznie w oparciu o wyniki ankiety przeprowadzanej wśród pracowników, mierzącej między innymi poziom ich zaangażowania. W latach 2017-2018 otrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie dla najlepszych firm na rynku pracodawców w Polsce

Złoty Laur Klienta

Vivus.pl niezmiennie stawia na najwyższe standardy i rzetelność w obsłudze klienta. Dynamiczny rozwój idzie w parze z wysoką jakością usług. Rok w rok doceniają to klienci – w tym roku Vivus.pl otrzymał Grand Prix konkursu Laur Klienta, po raz kolejny potwierdzając najwyższą jakość usług.

Kreator Miejsc Pracy

Nagroda Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej za wkład w tworzenie nowych miejsc pracy

Złoty Laur Klienta

Rok 2014 jest kolejnym, w którym zostaliśmy wyróżnieni za jakość świadczonych usług. Dzięki utrzymywaniu najwyższych standardów na każdym etapie procesu udzielania pożyczki, zyskujemy znaczącą liczbę poleceń i rekomendacji.

Gwiazda Jakości Obsługi

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom spełniającym najwyższe standardy Obsługi Klienta oraz budzącym najwięcej pozytywnych emocji wśród Klientów, oferując najlepszą obsługę we własnej branży. Otrzymaliśmy już 2 nagrody – w latach 2014 i 2015.

Złoty Laur Klienta

Zostaliśmy uhonorowani za zasady, których się trzymamy tj. najwyższy standard obsługi na każdym etapie działania. Dzięki temu nasi Klienci chętnie polecają nas swoim znajomym, rekomendują w Internecie i wracają po kolejne pożyczki.

Innowator Wprost

Nagroda dla najbardziej innowacyjnej firmy w Polsce w kategorii finanse.

Laur Klienta za Odkrycie 2013 roku

To nagroda dla marki, która w ciągu ostatniego roku pojawiła się na polskim rynku wyróżniając się innowacyjnością oraz ciesząc się uznaniem wśród odbiorców.

Skrzydła KRD

Po czternastu miesiącach działania na polskim rynku, dołączyliśmy do grona firm, które wyznaczają standardy w zakresie etycznego działania i rzetelności w biznesie

Inwestor w Kapitał Ludzki

Wejście do grona najlepszych pracodawców w Polsce. Program realizowany pod patronatem: Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Najlepszy Partner w Biznesie

Doceniono nas przede wszystkim za świadczenie nowoczesnych i wygodnych usług finansowych, a także dynamiczny rozwój na polskim rynku. Otrzymując tę nagrodę, dołączyliśmy do czołowych polskich firm wytyczających standardy współpracy biznesowej.