Pracujemy z pasją

VIVUS CSR

Posiada dwunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, które zdobywała pracując na stanowiskach managerskich w korporacjach z branży bankowej, FMCG i farmaceutycznej. Do jej głównych obszarów zainteresowań zawodowych należą rozwijanie talentów w organizacji, planowanie sukcesji oraz coaching. Z Vivusem związana od 2015 roku. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Kadrami na Uniwersytecie Jagiellońskim i doktorantką w Akademii Leona Koźmińskiego.

WE CARE

Departament CC zainicjował fantastyczną akcję pod hasłem WE CARE!  Biorą w niej udział wszyscy pracownicy i…. Klienci. Za każdą pochwałę, którą pracownik otrzymał od Klienta, swojego współpracownika lub przełożonego, na tablicy przy jego nazwisku pojawia się serduszko. Tylko będąc wyjątkowym dla Klientów jesteśmy w stanie odnieść sukces. Nie możemy ich po prostu obsługiwać – musimy się o nich troszczyć. Po to powstała akcja WE CARE! Aby troszczyć się o naszych Klientów, najpierw musimy nauczyć się troszczyć o siebie nawzajem. Razem tworzymy nasze miejsce pracy i atmosfera, jaka w niej panuje jest odzwierciedleniem naszego stosunku do siebie nawzajem oraz do naszych Klientów. Nie jesteśmy i nie chcemy być jedną z wielu firm, do której przychodzi się tylko po to, żeby odsiedzieć 8 godzin. Pomimo tego, że często spotykamy się z nawałem pracy, potrafimy pielęgnować nasze wartości – pasję, kreatywność, energię, otwartość i uczciwość. Dzięki temu nasza firma ma duszę i Klienci to doceniają.

VIVUS VIVUSOWI TRENEREM

Wychodzimy z założenia, że każdy dzień jest doskonałą okazją do rozwoju, a każda inicjatywa może temu sprzyjać. Uczymy się od siebie nawzajem, a nasz Zespół składa się z profesjonalistów chętnie dzielących się wiedzą. W wyniku czego powstał cykl szkoleń prowadzonych przez naszych pracowników dla naszych pracowników – „Vivus Vivusowi Trenerem”, który doskonale wpisuje się w wartości naszej kultury organizacyjnej. Są nimi pasja i otwartość. Z pasją opowiadamy i przekazujemy informacje uczestnikom szkoleń będąc w roli trenera, ale też z otwartością ją przyjmujemy, jako uczestnicy. Tematyka szkoleń jest różnorodna i nie brakuje zainteresowanie zarówno ze strony prowadzących, jak i uczestników.

VIVUS Z PASJĄ

Pasja to energia, radość, zaangażowanie i motywacja, które czujemy, gdy robimy coś, dzięki czemu się spełniamy. Tacy właśnie jesteśmy! Pasją kierujemy się nie tylko w pracy, ale także poza nią, bo to ona właśnie ładuje nasze akumulatory. Swoimi zainteresowaniami dzielimy się z innymi, opowiadając o nich i angażując w to naszych kolegów i koleżanki z pracy. Poznaj nas bliżej i zobacz, czym się interesujemy.

Damian
jego pasją jest piłka nożna

Od 18 lat jest związany z piłką nożną. Sam trenował jako dziecko, a potem jako nastolatek. Dziś przekazuje zdobytą wiedzę młodszym pokoleniom bazując na własnych doświadczeniach. Bez piłki nożnej nie wyobraża sobie życia i taką właśnie miłość do sportu chce przekazać swoim podopiecznym, albowiem jest trenerem w dwóch klubach sportowych. Najważniejsze są dla niego gra i postępy dzieci, które trenuje. Swój czas zawodowy dzieli pomiędzy pasję, jaką jest piłka, a pracę w naszym Dziale Przeciwdziałania Nadużyciom.

Michał
Pasjonat jazdy na BMX

Jeździ już od ponad 10 lat. Zainspirował go jeden z programów telewizyjnych, do którego zaproszeni byli pionierzy sportów ekstremalnych. Zainicjował powstanie rampy w Ostródzie – razem z grupą kolegów udało mu się zdobyć fundusze na stworzenie profesjonalnego skateparku dla Riderów. Sport daje mu satysfakcje, ale też nauczył go pokory. „Często bardzo długo należy trenować by doskonale wykonać dany trik, ale gdy już go zrobisz, czujesz ogromną satysfakcję” – mówi Michał. Z równie wielka pasją jak do BMX, Michał podchodzi do swojej pracy zawodowej w Dziale Przeciwdziałania Nadużyciom.

Tomasz
muzyka to jego życie

Od dziecka interesował się muzyką, z czasem przerodziło się to w chęć bycia częścią muzycznej układanki. W 2007 zainwestował w swoje pierwsze klawisze. Dziś nie tylko produkuje własną muzykę, ale też pisze teksty, które dają mu możliwość przekazania własnych przemyśleń – stąd też jego pseudonim: Manifest. Jako producent muzyczny łączy rap z muzyką elektroniczną. Jego klip do numeru „ Usiądź ze mną”, z płyty Manifestival, gościł w notowaniu Eska TV. Na ostatniej płycie pojawili się m.in. Ade czy B.R.O. Na jego facebookowym profilu można śledzić daty i miejsca najbliższych koncertów. Poza realizacją w muzyce, Tomek realizuje się zawodowo jako Team Leader w Dziale Obsługi Klienta. Vivus uwielbia ludzi z pasją – taką właśnie osobą jest Tomek!

Kinga
kolarstwo to jej pasja

Za początek jej przygody z kolarstwem odpowiedzialna jest mama, która startowała w maratonach rowerowych. W krótkim czasie jazda rekreacyjna przeobraziła się w jazdę sportową. Jeździ na zgrupowania i startuje w licznych wyścigach. Na każdym starcie stawia się około 900-1200 kolarzy, a kobiety są w zdecydowanej mniejszości. Jednak w swojej kategorii w tym roku zaczęła dojeżdżać w pierwszej trójce! Wyzwania, rywalizacja i stawianie sobie kolejnych celów to coś, co ją napędza. Zupełnie jak prywatnie Kinga stawia sobie również cele zawodowe pracując w naszym Dziale Windykacji.

Melania
Artystyczna dusza

Odkąd sięga pamięcią zawsze tworzyła coś swojego – czasem rzeczy praktyczne, czasem bibeloty, które były wyrazem jej artystycznej natury. Wciąż poszukiwała nowych, ciekawych i maksymalnie niekonwencjonalnych zajęć. Już jako mała dziewczynka dziergała na drutach, szybko chciała nauczyć się nowych rzeczy – pojawiło się szydełko, szycie na maszynie i decoupage. To jednak wciąż nie zaspokajało drzemiącej w niej pasji…z pomocą przyszedł taniec – salsa, bachata oraz kizomba. Czasu starcza jej również na robienie mydeł naturalnych oraz koralikowych bransoletek! Z równie wielkim zaangażowaniem i pasją Melania podchodzi do swojej pracy w Dziale Przeciwdziałania Nadużyciom.