Pracujemy z pasją

VIVUS CSR

Posiada dwunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, które zdobywała pracując na stanowiskach managerskich w korporacjach z branży bankowej, FMCG i farmaceutycznej. Do jej głównych obszarów zainteresowań zawodowych należą rozwijanie talentów w organizacji, planowanie sukcesji oraz coaching. Z Vivusem związana od 2015 roku. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Kadrami na Uniwersytecie Jagiellońskim i doktorantką w Akademii Leona Koźmińskiego.

WE CARE

Departament CC zainicjował fantastyczną akcję pod hasłem WE CARE!  Biorą w niej udział wszyscy pracownicy i…. Klienci. Za każdą pochwałę, którą pracownik otrzymał od Klienta, swojego współpracownika lub przełożonego, na tablicy przy jego nazwisku pojawia się serduszko. Tylko będąc wyjątkowym dla Klientów jesteśmy w stanie odnieść sukces. Nie możemy ich po prostu obsługiwać – musimy się o nich troszczyć. Po to powstała akcja WE CARE! Aby troszczyć się o naszych Klientów, najpierw musimy nauczyć się troszczyć o siebie nawzajem. Razem tworzymy nasze miejsce pracy i atmosfera, jaka w niej panuje jest odzwierciedleniem naszego stosunku do siebie nawzajem oraz do naszych Klientów. Nie jesteśmy i nie chcemy być jedną z wielu firm, do której przychodzi się tylko po to, żeby odsiedzieć 8 godzin. Pomimo tego, że często spotykamy się z nawałem pracy, potrafimy pielęgnować nasze wartości – pasję, kreatywność, energię, otwartość i uczciwość. Dzięki temu nasza firma ma duszę i Klienci to doceniają.

VIVUS VIVUSOWI TRENEREM

Wychodzimy z założenia, że każdy dzień jest doskonałą okazją do rozwoju, a każda inicjatywa może temu sprzyjać. Uczymy się od siebie nawzajem, a nasz Zespół składa się z profesjonalistów chętnie dzielących się wiedzą. W wyniku czego powstał cykl szkoleń prowadzonych przez naszych pracowników dla naszych pracowników – „Vivus Vivusowi Trenerem”, który doskonale wpisuje się w wartości naszej kultury organizacyjnej. Są nimi pasja i otwartość. Z pasją opowiadamy i przekazujemy informacje uczestnikom szkoleń będąc w roli trenera, ale też z otwartością ją przyjmujemy, jako uczestnicy. Tematyka szkoleń jest różnorodna i nie brakuje zainteresowanie zarówno ze strony prowadzących, jak i uczestników.

VIVUS Z PASJĄ

Pasja to energia, radość, zaangażowanie i motywacja, które czujemy, gdy robimy coś, dzięki czemu się spełniamy. Tacy właśnie jesteśmy! Pasją kierujemy się nie tylko w pracy, ale także poza nią, bo to ona właśnie ładuje nasze akumulatory. Swoimi zainteresowaniami dzielimy się z innymi, opowiadając o nich i angażując w to naszych kolegów i koleżanki z pracy. Poznaj nas bliżej i zobacz, czym się interesujemy.

Tomasz
muzyka to jego życie

Od dziecka interesował się muzyką, z czasem przerodziło się to w chęć bycia częścią muzycznej układanki. W 2007 zainwestował w swoje pierwsze klawisze. Dziś nie tylko produkuje własną muzykę, ale też pisze teksty, które dają mu możliwość przekazania własnych przemyśleń – stąd też jego pseudonim: Manifest. Jako producent muzyczny łączy rap z muzyką elektroniczną. Jego klip do numeru „ Usiądź ze mną”, z płyty Manifestival, gościł w notowaniu Eska TV. Na ostatniej płycie pojawili się m.in. Ade czy B.R.O. Na jego facebookowym profilu można śledzić daty i miejsca najbliższych koncertów. Poza realizacją w muzyce, Tomek realizuje się zawodowo jako Team Leader w Dziale Obsługi Klienta. Vivus uwielbia ludzi z pasją – taką właśnie osobą jest Tomek!

Kinga
kolarstwo to jej pasja

Za początek jej przygody z kolarstwem odpowiedzialna jest mama, która startowała w maratonach rowerowych. W krótkim czasie jazda rekreacyjna przeobraziła się w jazdę sportową. Jeździ na zgrupowania i startuje w licznych wyścigach. Na każdym starcie stawia się około 900-1200 kolarzy, a kobiety są w zdecydowanej mniejszości. Jednak w swojej kategorii w tym roku zaczęła dojeżdżać w pierwszej trójce! Wyzwania, rywalizacja i stawianie sobie kolejnych celów to coś, co ją napędza. Zupełnie jak prywatnie Kinga stawia sobie również cele zawodowe pracując w naszym Dziale Windykacji.

Melania
Artystyczna dusza

Odkąd sięga pamięcią zawsze tworzyła coś swojego – czasem rzeczy praktyczne, czasem bibeloty, które były wyrazem jej artystycznej natury. Wciąż poszukiwała nowych, ciekawych i maksymalnie niekonwencjonalnych zajęć. Już jako mała dziewczynka dziergała na drutach, szybko chciała nauczyć się nowych rzeczy – pojawiło się szydełko, szycie na maszynie i decoupage. To jednak wciąż nie zaspokajało drzemiącej w niej pasji…z pomocą przyszedł taniec – salsa, bachata oraz kizomba. Czasu starcza jej również na robienie mydeł naturalnych oraz koralikowych bransoletek! Z równie wielkim zaangażowaniem i pasją Melania podchodzi do swojej pracy w Dziale Przeciwdziałania Nadużyciom.

Karolina Kuźmicz
Jej pasją są gry planszowe

Pasją do gier planszowych zaraziła ją przyjaciółka, od tamtej pory kolekcja gier na półce mocno się poszerzyła, a i zarażonych pasją znajomych przybyło. We wspólnym graniu najważniejsze jest dla niej miłe spędzanie czasu w towarzystwie znajomych. Gry uczą cierpliwości i elastyczności – zawsze znajdzie się ktoś, kto zaburzy naszą strategię i trzeba wszystkie ruchy zaplanować od początku. Swoją pasję Karolina wykorzystuje w Vivus, pracując jako Lider Zespołu ds. zarządzania doświadczeniem Klienta i jakością. Jej ogromną zawodową pasją jest grywalizacja, dlatego wplata elementy gier do szkoleń, powtórek wiedzy czy spotkań z pracownikami.

Małgorzata Pecyna
Jej pasją są słodkie wypieki

Jej słodka pasja zaczęła się 5 lat temu, kiedy upiekła pierwszy tort dla swojej siostry na 18 urodziny. To była miłość od pierwszego pieczenia. 2 lata temu poinformowała cały FB, że jest: „Love bake a cake”. Zaczęło się od tortów, jednak świat słodkości ja oczarował i do jej słodkiej galerii wypieków dołączyły ciasta, ciasteczka, bezy, babeczki, makaroniki. Jej wypieki smakują niesamowicie, co potwierdzają wszystkie Vivusy. Ostatnio Małgosia upiekła nam 200 sztuk ciasteczek z okazji Walentynek😊

Katarzyna Zalesińska
Jej pasją jest makijaż

Od kiedy pamięta interesowała się makijażem. W pierwszej kolejności cierpiały na tym kosmetyki jej mamy, niepostrzeżenie bardzo szybko się kończyły lub dziwnym trafem znajdowały się w innym miejscu niż powinny. Potem pojawił się YouTube a z nim mnogość filmików instruujących jak profesjonalnie wykonać makijaż. Następnie profesjonalne szkolenia i kursy, na których dowiedział się ze naprawdę ma talent.  Jej pasja jak i talent sprawiły, że bardzo szybko to dodatkowe zajęcie stało się bardzo angażujące. Nie narzeka😊 Po pracy, jako Team Leader w obsłudze klienta dzielnie maluje innych, wydobywając piękno, które jest w każdym.